Названі найнадійніші автомобілі у світі: рейтинг марок та моделей

Американська маркетингова агенція J.D. Power опублікувало 35-й щорічний рейтинг надійності автомобілів Vehicle Dependability Study. За словами експертів, за останній рік автівки стали менш надійними, оскільки індекс PP100, що відображає кількість скарг на сотню авто, зріс на чотири пункти – до 190.

Переважна більшість проблем, названих автовласниками під час опитувань, пов’язані з мультимедійними системами. Також респонденти часто скаржились на велику кількість повідомлень від електронних помічників.

Перше місце у рейтингу, як і рік тому, посів Lexus, індекс PP100 якого склав всього 135. Друге місце з показником 147 утримала Toyota, а третім став Buick, який поступився японській марці лише двома балами.

На четвертому місці із суттєвим відривом від третього розмістилась Chevrolet (174). П’ятим з тим же PP100 (174) став бренд Mini. На шостому рядку опинився Porsche (175).

Також до «десятки» найкращих потрапили Mazda (185), Kia (187), BMW (190) та Dodge (190).

Серед моделей найнадійнішим виявився спорткар Porsche 718, а BMW X1 та X6 перемогли у категоріях «Малий преміальний SUV» та «Середній преміальний SUV» відповідно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!