Названі характеристики ще непредставленого Hyundai Ioniq 5

Заявки на ще не представлений електрокросовер вже приймаються, правда — поки не у нас.

Прем’єри Hyundai Ioniq 5 ще не було, але в Австрії вже можна зарезервувати новинку з «стартової» серії First Edition, обмеженої 150 екземплярами. Відкриваючи прийняття онлайн-замовлень з передоплатою в 1000 євро, місцевий підрозділ бренду начебто випадково опублікував характеристики, які слід було тримати в таємниці. Пізніше інформацію видалили, але колеги з TheKoreanCarBlog встигли зробити кілька скріншотів.

Завдяки цьому ми знаємо, що позашляховик з габаритами 4640x1890x1600 мм і колісною базою рівно у 3 метри отримає двомоторний повний привід на 313 к.с. і батарею ємністю в 58 кіловат-годин, що підтримує 800-вольтів зарядку. Він буде розганятися до 100 км/год за 5,2 секунди і зможе проїхати на одному заряді 450 кілометрів (цикл WLTP). Відновлення запасу енергії з 20% до 80% займе всього 15 хвилин.

У списку опцій — блок акумуляторів на 73 кіловат-години, що збільшує дальність пробігу до 550 кілометрів, дах з сонячними панелями як у Sonata Hybrid і камери замість зовнішніх дзеркала заднього виду.

З 2 по 16 лютого у тих, хто вніс депозит до 31 січня, буде час вибрати колір і завершити оформлення замовлення. Початок постачання заплановано на червень-липень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com