Названа дата прем’єри нового Mercedes C-Class

Седан Mercedes-Benz C-Class наступного покоління, який запозичить технології у флагманського S-Class, дебютує 23 лютого.

Компанія Mercedes-Benz опублікувала перші тизери, що дають уявлення про зовнішність моделі C-Class наступного покоління. Офіційна прем’єра автомобіля відбудеться наступного вівторка, 23 лютого.

На зображеннях показаний силует седана, а також його складна світлодіодна фронтальна оптика, виконана в стилі фар нових компактних моделей німецького бренду. Крім седана, у C-Class буде модифікація з кузовом універсал, а також його вседорожна версія зі збільшеним дорожнім просвітом All-Terrain.

Фотографій салону поки немає, проте вже відомо, що інтер’єр C-Class виконають в дусі флагманської моделі S-Class нового покоління. Він отримає схожу передню консоль з цифровою панеллю приладів і мінімумом аналогових кнопок і фізичних перемикачів: управління основними функціями автомобіля буде здійснюватися через інформаційно-розважальну систему MBUX другого покоління з тривимірною графікою, доповненою реальністю і розпізнаванням голосових команд.

У лінійку двигунів увійдуть нові чотирициліндрові електрифіковані мотори, що працюють за схемою «помірний гібрид» – зі стартер-генератором, який асистує двигуну внутрішнього згоряння, забезпечуючи додаткову тягу і економлячи паливо. Крім того, у C-Class будуть і повноцінні гібридні силові установки з можливістю підзарядки батарей від побутової електромережі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com