Наступний розділ в історії Skoda: анонсовано концептуальний електрокар Vision 7S

Довший час ходили чутки, що компанія Skoda активно працює над переходом в еру електрокарів, але на відміну від групи Volkswagen, яка просто робить невеликий ребрендинг вже готових авто, бренд буде випускати унікальні транспортні засоби.

І вчора, 30 серпня, Клаус Зеллмер (Klaus Zellmer), генеральний директор Skoda, офіційно цей слух підтвердив, представивши широкому загалу новітній електрокар Vision 7S – він докорінно відрізняється від поточного дизайну виробника і показує дійсно автомобіль з майбутнього. І, що найцікавіше, концепт-кар Vision 7S є звичайним сімейним автомобілем, а не черговим спорткаром або седаном.

У 2026 році компанія Skoda обіцяє представити три електричні автомобілі – компактний позашляховик, міський автомобіль і сімейну модель на сім місць. І останній транспортний засіб зі списку планують створювати саме на базі Vision 7S, тому більшість елементів кузова і салону в майбутньому дістануться серійного виробництва. Наприклад, на лицьовій стороні автомобіля можна помітити незвичайну форму капота, в поглибленні якого виробник розмістив напис Skoda замість звичного логотипу, а на масивному бампері на місці установки номера є напис Vision 7S (її, ймовірно, заберуть).

Ходові вогні вийшли дуже незвичайними і, ймовірно, надто вузькими, але в цілому фронтальна частина автомобіля зібрана в характерному для Skoda дизайні. У задній частині транспортного засобу можна помітити стильні стоп-сигнали, все ще занадто вузькі, а також два декоративні спойлери над заднім склом. До цікавих елементів кузова варто додати досить тонкі перегородки дверей, яких насправді практично немає — потенційний покупець отримає майже панорамні вікна. Щоправда, важко уявити, щоб така конструкція пройшла тест на міцність. Але найцікавіше у автомобіля розташоване всередині – салон створювали з прицілом на сімейні поїздки.

У салоні є три ряди посадкових місць, плюс є можливість розмістити додаткового пасажира-дитину на спеціальному дитячому кріслі, яке закріплюється прямо на центральному тунелі. Це досить незвичайне рішення, але в певних сценаріях воно буде навіть безпечнішим і комфортнішим. Також виробник відмовився від круглого керма на користь овального органу управління, а дисплей мультимедійної системи можна розташувати як вертикально, так і горизонтально – дивно, що раніше ніхто раніше не додумався. Завершують список інновацій двері, що відчиняються у протилежному напрямку один від одного.

Skoda Vision 7S до релізу, звичайно, не дістанеться, але було б цікаво подивитися на такий сімейний електрокар у серії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!