Наліпка «сліпа зона» на автомобілях стає обов’язковою: що потрібно знати водіям

У Франції для авто важче 3,5 тонн стала обов’язковою наліпка, що показує сліпі зони машини. Правило поширюється і на кемпери, і каравани, хоча більшість з них і так укладаються в цю категорію.

У Німеччині наліпка рекомендована, але планується зробити її обов’язковою.

Наліпки повинні знаходитися по обидва боки, вертикально на висоті від 0,9 до 1,5 метра в межах першого метра передньої частини автомобіля. Вони повинні бути прикріплені до задньої частини автомобіля з правого боку, також на висоті від 0,9 до 1,5 метра. Засклені поверхні і деталі освітлення автомобіля закривати не можна.

Наліпки або магнітні знаки з написом «Attention! Angles Morts» або «Achtung! Toter Winkel» («Увага! Сліпа зона») продаються в інтернеті і на заправних станціях недалеко від французького кордону за ціною в межах 10 євро.

Є дві версії зображення: для вантажівок і для автобусів. Для кемперов рекомендується використовувати зображення автобуса, так як вони обидва призначені для перевезення пасажирів.

У Німеччині рекомендується (але поки необов’язково) прикріплювати такі наліпки на вантажівках, автобусах, пересувних будинках і великих автопоїздах.

Відпочинок на своїх кемперах або будинках на колесах набув популярності через пандемію. У Німеччині за січень сегмент виріс на 3,7%. У Франції, на південному узбережжі або в районах зимових видів спорту, також очікується збільшення таких подорожей, тому наліпка про сліпу зону повинна бути обов’язково встановлена ​​на машину.

Так як треба час, щоб люди звикли до нового правила, в цьому році за неправильне розміщення наліпки у Франції, швидше за все, обмежаться лише попередженнями. Однак за відсутності знака буде штраф в 135 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело uamotors.com.ua

Коментарі
Завантаження...