Найпотужнішу серійну Mazda в історії показали наживо. Перше відео Mazda CX-90 2024

Автомобіль отримає 340-сильний двигун.

Компанія Mazda показала новий кросовер Mazda CX-90 на свіжому тизерному відеоролику, за допомогою якого виробник підігріває інтерес до новинки.

31 січня Mazda представить найновіший кросовер Mazda CX-90 2024 модельного року , який буде оснащений абсолютно новим 3,3-літровим двигуном Inline Six e-Skyactiv Turbo. Автомобіль буде оснащений системою м’якого гібрида. У ролику компанія частково продемонструвала новий автомобіль, який має помітну схожість з Mazda CX-60.

Нова модель отримає цифрову панель приладів та інформаційно-розважальну систему з горизонтально розташованим сенсорним екраном. Салон показу автомобіля оформлений білою шкірою.

3,3-літровий рядний шестициліндровий двигун з турбонаддувом отримає найвищу потужність (340 к.с.) і момент (500 Нм), що крутить, серед усіх серійних бензинових двигунів Mazda. У парі з цим двигуном буде працювати нова восьмиступенева автоматична коробка передач.

Також новий кросовер буде пропонуватися у версії з гібридом, що підключається, на основі 2,5-літрового чотирициліндрового мотора з запасом ходу на «чистій» електриці до 63 км за циклом WLTP.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtu.be