Найновіший BMW X3 2025 показали на офіційних фото

BMW X3 нинішнього покоління став X3, що найбільше продається в історії, і модель нового покоління з індексом G45 повинна закріпити успіх. Офіційна прем’єра відбудеться за кілька тижнів, а поки що BMW опублікувала перші офіційні фото.

На картинках представили топові варіанти – гібрид, що підключається, і версії M Performance. Як повідомляє Motor1, флагманська версія BMW X3 нового покоління, швидше за все, відмовиться від позначення M40i на користь M50. Ходять чутки, що цей кросовер стане першою бензиновою моделлю BMW, в якій не буде літери «i» у назві – протягом десятиліть вона означала систему упорскування палива (бензину). Але при цьому машини з дизельними моторами зберігають букву «d» у назві, а гібриди, що підключаються, будуть позначені буквою «е».

BMW X3 2025 отримає більш опрацьований з погляду аеродинаміки кузов: коефіцієнт лобового опору знизиться з 0,29 до 0,27, що покращить економіку палива. У кросовера розшириться колія та зменшена підйомна сила на задній осі. Кузов стане жорсткішим, з’являться модернізовані стабілізатори поперечної стійкості. За доплату для BMW X3 2025 буде доступне адаптивне шасі з амортизаторами з електронним керуванням. З інших нововведень – передові системи допомоги водієві та ще більше опцій комфорту.

Доступ до більшості функцій кросовера буде здійснюватися через сенсорний екран. Враховуючи, що новий BMW X1 помітно додав у довжині щодо попередника, те саме слід чекати і від нового BMW X3.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com