Найменший електрокар Opel відправили гасити пожежі

Маленький електричний Opel Rocks-e довжиною всього в 2,41 м, мабуть, найнеочевидніший варіант транспортного засобу, який можна було б взяти на службу в пожежну охорону. Тим не менш, керівництво заводу Opel в Рюссельхаймі іншої думки з цього приводу.

Пофарбований у червоний колір та оснащений спеціальною системою сигналізації Rocks-e став найменшим автомобілем у парку пожежної бригади заводу та єдиним у своєму роді. Крім того, крихітний електромобіль отримав різні інструменти під пасажирським сидінням та у просторі для ніг. Використовувати їх доведеться, наприклад, для перевірки вогнегасників на території підприємства площею 1,9 кв. км.

Запас ходу в 75 кілометрів більш ніж достатній для цих завдань, а завдяки високій маневреності пожежники можуть дістатися будь-якого куточка заводу. Замість того, щоб паркуватися перед дверима та йти далі пішки, співробітники можуть заїжджати в самі будинки, що значно економить час. Переобладнання Rocks-e було проведено спільно членами пожежної бригади, командою з відділу перспективних розробок та спеціалістами Opel Special Vehicles.

Електромоторчик машини розвиває всього 8 кінських сил. Батарея має ємність 5,5 кВтг, при цьому зарядити машину цілком реально від побутової мережі за 3,5 години. Максимальна швидкість не перевищує 45 км/год. Що важливо, Rocks-e можна керувати, маючи права категорії АМ, тобто формально за кермо може сісти підліток у віці від 15 років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co