Найдорожчі електрокари Tesla стануть доступнішими

Два найдорожчі електромобілі Tesla – седан Model S і кросовер Model X – стануть більш доступними. Так, у США та Канаді з’являться їх «бюджетні» версії зі зменшеним запасом ходу вартістю 78 490 доларів та 88 490 доларів відповідно.

Продажі нових модифікацій розпочнуться зовсім скоро. Зокрема, седан Model S у «спрощеному» виконанні жителі США та Канади зможуть замовити вже у серпні, а новий «базовий» кросовер Model X стане доступним у вересні.

Найдоступнішими будуть електромобілі з перлово-білим кольором кузова та повністю чорним салоном. Решта варіантів кузовного забарвлення пропонуватиметься за додаткову плату.

За словами експертів, випуск здешевлених версій Tesla Model S та Model X пов’язаний із тим, що на них у другому кварталі 2023 року припало менше 5% продажів. До того ж, на згадані моделі не буває знижок, тому для покупців вони набагато менш цікаві ніж Model S і Model Y.

Як повідомлялось, в липні українці придбали більш як 4,6 тисячі нових та вживаних електромобілів. Це новий місячний рекорд продажів електроавто в Україні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!