Найбільш продаваними автомобілями 2020 року в США стали пікапи

Багатьом зрозуміло, що 2020 рік не порадує хорошими показниками, особливо в автомобільній промисловості, де продажі автомобілів дуже сильно просіли. З іншого боку, вся економіка продовжувала розвиватися.

Закордонні ЗМІ вже опублікували цифри продажів різних моделей, в тому числі пікапів. Відзначається, що цифри включають всі типи вантажівок, півтонових і важких. На момент написання цієї статті Ford ще не опублікував офіційні дані про свої продажі, але, з огляду на шестизначний відрив від наступного бестселера до кінця вересня, можна зробити висновок, що F-150 як і раніше залишається кращим, причому як серед пікапів в США в 2020 році, так і в цілому для легкових автомобілів.

У той час як у Chevrolet справи йдуть не дуже добре з точки зору продажів масл-карів, в сегменті вантажівок інша справа. Chevrolet Silverado обігнав за продажами головного конкурента – RAM 1500: 562676 машин проти 594094 одиниць.

Інший бренд концерну GM знаходиться на четвертому місці: GMC реалізувала 253016 Sierra за минулий рік. Японські повнорозмірні вантажівки завершують список на п’ятому і шостому місцях, при цьому Tundra продано в кількості 109203 одиниці, а Titan розійшовся тиражем всього в 26439 одиниць.

Цікаво відзначити, що серед згаданих тут назв пікапів тільки автомобілі GM показали зростання продажів у порівнянні з показниками 2019 року. Silverado зареєстрував зростання на 3,2%, в той час, як Sierra зафіксувала зростання продажів на 8,9%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com