На українському ринку дебютує перший електрокар Peugeot

2021 рік в Україні буде незвичайним для електромобілів, бо планується величезна кількість прем’єр для українських споживачів. Зокрема, цього року почнуться продажі моделі електричного кросовера Peugeot e-2008. Треба зазначити, що це перша e-SUV модель французької марки. Про це запевняють в місцевому філіалі автовиробника.

Зазначається, що електрокар буде оснащено електричним двигуном потужністю 136 кінських сил та акумуляторною батареєю місткістю 50 кіловат-годин. Без підзарядки електромобіль зможе проїхати приблизно 320 кілометрів, якщо рахувати за циклом WLTP.

Сьогодні такими показниками мало кого можна вразити, але модель 2008-го має інші переваги. Річ йде про фірмовий дизайн салону від якого справді отримуєш насолоду. Місце водія нагадує справжню кабіну перегонового автомобіля. А приладова панель не тільки є цифровою, так й ще має 3D-ефекти – інформація показується на різних рівнях: більш важливі дані знаходиться за візуальним рядком ближче до водія.

Крім того, перевагою моделі є той факт, що підзарядити батарею на 80% можна приблизно за 30 хвилин. Зрозуміло, що для цього знадобиться потужна зарядка.

Нагадаємо, що в цілому цього року в Україні дебютує рекордна кількість електричних автівок. Які саме електрокари з’являться на українському ринку – дивиться в ексклюзивному матеріалі AMPERCAR.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело glavcom.ua