На аукціоні продадуть останню в історії дешеву мікролітражку BMW

На торги онлайн-аукціону виставили задньомоторний автомобіль BMW 700 Luxus 1964 року випуску.

Аукціонний будинок RM Sotheby’s виставив на онлайн-торги мікролітражний автомобіль BMW 700 Luxus 1964 року випуску. Ця машина в силу зовнішніх і технічних особливостей нагадує ЗАЗ-966 «Запорожець», хоча цей автомобіль став на конвеєр вже після зняття з виробництва баварської моделі.

BMW 700, який випускали з 1959 по 1964 рік, став першим автомобілем марки з несучим кузовом. Крім того, він був однією з перших масових бюджетних моделей із заднім розташуванням двигуна в Європі нарівні з Renault 8, Fiat 500 і Volkswagen Beetle. «700-й» в основному пропонували з кузовом «дводверний седан», хоча у моделі були й рідкісні не заводські модифікації у вигляді купе і кабріолетів.

Дизайн автомобіля розробив знаменитий італійський фахівець Джованні Мікелотті, який відповідав за зовнішність багатьох знаменитих машин марок Alfa Romeo, Ferrari, Maserati та Lancia.

BMW 700 комплектували двоциліндровим 697-кубовим мотором з повітряним охолодженням, створеним на базі мотоциклетного двигуна BMW R67. Агрегат потужністю 32 к.с. дозволяв автомобілю розвивати максимальну швидкість в 125 км/год. Після зняття з виробництва «700-го» BMW остаточно відмовився від випуску мікролітражних дешевих машин.

Виставлений на продаж автомобіль можна назвати одним з найбільш рідкісних BMW в США. На момент написання новини до кінця онлайн-торгів залишалося 2,5 години. Остання ставка становила 11,5 тис. доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело rmsothebys.com