Модернізований Polestar 2 показали в Гудвуді (фото)

У центрі уваги – форсування вихідної 408-сильної двомоторної установки.

Компанія Polestar представила експериментальний варіант своєї моделі №2 на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Електрокар було суттєво доопрацьовано в порівнянні зі стандартним автомобілем, щоб продемонструвати можливості дизайну і продуктивності фастбека.

Двомоторний Polestar 2 тепер сумарно видає 476 к.с. замість вихідних 408 к.с., а ще у нього розширена колія (+10 мм з кожного боку) і зменшений на 25 мм дорожній просвіт. Також були встановлені більш жорсткі пружини підвіски, регульовані амортизатори Öhlins, інші колісні арки та 21-дюймові диски з шинами Pirelli PZero Rosso і шестипоршневими гальмами спереду.

На додаток до механічних поліпшень, електрокар відрізняється переднім і заднім бамперами, бічними спідницями, ґратами радіатора, чорними корпусами дзеркал і сніжно-матовим забарвленням кузова. Доопрацьований електрокар буде не тільки виставковим експонатом в Гудвуді, але також він візьме участь у швидкісному підйомі на пагорб. Причому за кермом буде один з провідних інженерів компанії Йоаким Рідхольм.

Виробництво серійного Polestar 2 стартувало ще в минулому в році в Китаї. Звідси зібрані екземпляри відправляють в Європу і Північну Америку. Фастбек оснащується двома електромоторами сумарною віддачею 408 л.с. і 660 Нм, що дозволяє розганятися з нуля до сотні за 4,7 секунди. За паспортом запас ходу складає майже 500 км, але в реальності він менший.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...