Mercedes показав першу модель ультраексклюзивної лінійки Mythos, яка замінить Maybach

Два роки тому Mercedes оголосив про створення суббренду Mythos для випуску ексклюзивних суперкарів. Нещодавно був представлений перший такий автомобіль Mercedes-AMG PureSpeed, який є модифікованою версією родстера SL.

Новинка поки що представлена ​​у вигляді концепту, тому інформація про салон та технічні характеристики залишається загадкою. Очікується, що техніка автомобіля буде справді унікальною.

Зовні Mercedes-AMG PureSpeed ​​зберігає риси родстера SL 2021, але отримав більш агресивну передню частину, зберігаючи при цьому оптику від серійної моделі і більшість кузовних панелей. Ймовірно, вони виготовлені з легших матеріалів для зниження ваги.

Конструктивні зміни включають відсутність другого ряду сидінь та лобового скла, яке замінено на дефлектори, а також бічних стекол та даху. Замість останньої використовується система безпеки Halo, схожа на ту, що застосовується у Формулі-1. Аеродинаміка покращена за рахунок додавання композитних елементів обважування.

Імовірною основою для силової установки став 816-сильний гібрид SL 63 S E Performance, хоча доступна і менш потужна версія SL 63 з двигуном V8 потужністю 585 к.с. Легкість конструкції та аеродинамічні оптимізації повинні сприяти покращенню динамічних характеристик.

Серійний випуск Mercedes-AMG PureSpeed ​​запланований на 2025 рік, загальним тиражем 250 екземплярів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com