Mercedes-Benz витратить €1 млрд на адаптацію своїх підприємств для випуску електромобілів

Mercedes-Benz розповіла про план адаптувати свої виробничі підприємства по всьому світу до випуску електромобілів — проєкт, який допоможе налагодити виробництво необхідних компонентів, включаючи акумулятори та електродвигуни, коштуватиме компанії більш ніж €1 млрд.

Завод у Пекіні, а також заводи в німецьких Каменці та Унтертюркхаймі, що випускають акумулятори для електромобілів та гібридів, будуть виробляти батареї для машин на платформах MMA та MB.EA. На заходи підтримки з боку регіонального уряду чекає ще один випускаючий акумулятори завод у Келледі (ФРН). Електродвигуни для машин на нових платформах будуть виробляти підприємства в Унтертюркхаймі, Пекіні та румунському Себеші, а в Гамбурзі та Унтертюркхаймі залишаться провідні потужності зі збирання осей та компонентів електромобілів. Усі заводи компанії братимуть участь у випуску електротранспорту, підкреслив глава підрозділу Mercedes-Benz з управління виробництвом та ланцюжками постачання Йорг Бурцер (Joerg Burzer).

Минулого червня керівництво та представники співробітників компанії Mercedes-Benz затвердили потребу перевести європейські підприємства компанії на виробництво електромобілів. Завод у Зіндельфінгені (ФРН) спеціалізуватиметься на машинах преміум-класу на платформі AMG.EA, заводи у Бремені (ФРН) та Кечкеметі (ФРН) будуть випускати основні моделі класу люкс, а машини початкового рівня будуть сходити з конвеєрів Раштатта (ФРН) і Кечкемет.

Пан Бурцер уточнив також, що заводи зможуть випускати як машини з ДВЗ, так і електромобілі — складніше це робити їх на одній лінії. Випуск моделей з ДВЗ збережеться, поки на них буде попит, хоча Mercedes-Benz і вирішила до 2030 перейти на продаж одних лише електричних моделей там, «де дозволяють ринкові умови».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com