Mercedes-Benz розробляє свою нову найменшу модель

Моделі Mercedes-Benz А-класу та GLA в найближчому майбутньому перестануть бути самими маленькими представниками бренду. Німецький автовиробник має намір випустити новий сітікар, який стоятиме на сходинку нижче А-класу.

Як зазначає видання Autobild, повідомлення про нову субкомпактну модель Mercedes-Benz з’являлися й раніше. Так, в серпні минулого року головний інженер Mercedes, який займається розробкою компактних автівок, Аксель Хейкс та керівник відділу тестування Йохен Ек сказали, що нова платформа MFA дозволяє створювати ще більш компактні моделі.

Новий субкомпактний Mercedes-Benz буде представлений у 2022 році. По суті це буде укорочений A-клас, у якого зникнуть задні двері. Крім того, буде розроблена кросверсія, яка отримає збільшений дорожній просвіт, пластикові захисні панелі та рейлінги на даху.

Зазначається, що повного приводу не очікується. Субкомпактний кросовер вийде у продаж на європейському ринку орієнтовно у 2023 році.

Треба зазначити, що ця інформація не підтверджена офіційною заявою компанії Mercedes-Benz. Ола Калленіус, генеральний директор концерну Daimler, до якого належить бренд, днями заявив, що компанія зайшла занадто далеко, випускаючи все більш субкомпактні автомобілі, яких в лінійці вже більше, ніж потрібно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cartoq.com