Mercedes-AMG готує новий електричний SUV з потужністю понад 1000 коней

Mercedes-AMG розробляє новий електричний позашляховик із потужністю понад 1000 кінських сил, який планується до запуску у 2026 році. За інформацією видання Autocar, цей автомобіль буде побудований на новій платформі AMG.EA і не матиме нічого спільного з існуючими продуктами Mercedes-Benz.

Передбачається, що розміри нового SUV будуть як у концепцієї Vision AMG. Ці розміри зроблять його конкурентом таких моделей, як Lotus Eletre та майбутнього трирядного електричного SUV від Porsche. Також він побічно конкуруватиме з BMW XM, який викликає неоднозначні відгуки серед критиків та шанувальників марки.

AMG планує представити концепцію цього флагманського електричного SUV за кілька років до запуску серійної моделі. Хоча точна кількість моторів поки не уточнюється, відомо, що автомобіль отримає повний привід, а його сумарна потужність складе понад 1000 кінських сил.

Новинка може стати електричним аналогом Vision AMG та фактичним наступником AMG GT 4-Door Coupe. Цей седан став першим спортивним автомобілем AMG, повністю розробленим з нуля, після того, як SLS AMG Electric Drive був переосмислений з бензинової версії на електричну.

За чутками, Mercedes вже вносить зміни на своєму заводі в Зіндельфінгені, Німеччина, для адаптації під виробництво цього нового позашляховика, який, ймовірно, збиратиметься на тій самій лінії, що й седан.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co