Менше, ніж очікували: глава Xiaomi розповів про ціну на SU7

Цього тижня в Китаї розпочнеться прийом замовлень на електромобіль Xiaomi SU7, у фірмових магазинах компанії він уже виставлений для вивчення відвідувачами, а китайські магазини додатків вже пропонують завантажити програму для взаємодії з першою машиною цієї марки через смартфон. Глава компанії дав зрозуміти, що перший електромобіль Xiaomi виявиться не дорожчим за $70 000.

Принаймні, як зазначає Reuters, у понеділок генеральний директор Лей Цзюнь (Lei Jun) повідомив, що Xiaomi SU7 стане “найпривабливішою, найлегшою в управлінні та розумною машиною в ціновому діапазоні до 500 000 юанів”. За поточним курсом це трохи менше $70 000, і представник компанії вперше відкрито говорить про цінове позиціювання новинки, хоча раніше прозоро натякав на «преміальні смартфони» та моделі Porsche або Tesla як орієнтир. При цьому Лей Цзюнь явно уникав порівняння Xiaomi SU7 з більш дешевою Tesla Model 3, до якої вдавалися деякі джерела.

Технічні характеристики Xiaomi SU7 докладно описувалися ще наприкінці грудня. Машина буде пропонуватися у версіях із заднім та повним приводом, у варіантах із запасом ходу 668 або 800 км за циклом CLTC, а у найбільш потужної модифікації розгін до 100 км/год займатиме близько 2,78 секунди. Конкретний діапазон цін стане відомий цього четверга, коли почнуться офіційні продажі Xiaomi SU7, але численні китайські виробники електромобілів поки що можуть заспокоїтися в тому плані, що цей новий гравець поки не горить бажанням вплутуватися в цінові війни на китайському ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com