Mazda відклала виробництво електричного кросовера CX-70

Компанія Mazda обіцяла представити CX-70 у 2023 році, але рік добігає кінця, а новий позашляховик досі не представлений. Насправді випуск сімейного кросовера на базі RWD було перенесено до наступного року. Про це заявив генеральний директор Mazda North America Том Доннеллі.

Подібно до того, як CX-90 пропонується з плагін-гібридною трансмісією, Доннеллі підтвердив, що CX-70 також отримає електрифіковану установку. Очікується, що новинка матиме два ряди сидінь, тоді як CX-90 може вмістити шість чи сім осіб залежно від комплектації.

Всупереч поширеній думці, CX-70 не поменшає. В офіційному документі, опублікованому ще в лютому, японський бренд заявив, що CX-70 буде «дворядною моделлю з тим же кузовом [що і CX-90]».

У супутніх новинах Доннеллі повідомив, що електромобіль буде запущений у продаж у Північній Америці в 2025 році після припинення випуску MX-30 після, що повільно продається. Він згадав, що використовуватиме назву існуючого продукту, припускаючи, що це, ймовірно, буде кросовер. Надалі головний керівник зазначив, що залежно від споживчого попиту, можуть бути запущені додаткові електромобілі.

Доннеллі впевнений, що цього року Mazda продасть понад 350 000 автомобілів у Північній Америці, а до 2025 року – 500 000 автомобілів. Частка ринку вже досягла 2,3%, що є найвищим показником з того часу, як автовиробник прийшов у США в 1960 році. У CX-90 чудовий старт, оскільки, за словами генерального директора, він уже перевершує продаж CX −9, який йде з ринку після 2023 модельного року. Вересень став найкращим місяцем для новачка: за кермо CX-90 сіли 4700 людей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co