Має знати кожен водій: як власними силами відкрити авто без ключа

Часто буває так, що ключі залишаються всередині автомобіля або втрачаються, і треба оперативно відкрити двері. В такі моменти важливо залишатися спокійним і здійснювати обдумані дії.

Один із варіантів – скористатися запасними ключами, які варто мати під рукою. Якщо такої можливості немає, краще звернутися до професіоналів, які зможуть відкрити двері без шкоди.

Не рекомендується проводити самостійні спроби, що можуть пошкодити автомобіль, пише SUV News.

Якщо вирішили діяти самостійно, спробуйте такий спосіб. По-перше, легко віджимайте двері на місці водія, а потім зафіксуйте щілину чимось, наприклад, маленьким клином. Потім, використовуючи довгу палицю, дотягніться і натисніть на електричні витяги скла, щоб відкрити двері. Важливо, щоб електронна система автомобіля підтримувала функціональність підйомників скла незалежно від положення ключа запалювання.

Важливо памʼятати, що використання таких методів може пошкодити автомобіль і призвести до додаткових витрат на його відновлення. Тому краще завжди звертатися за допомогою до професіоналів, щоб уникнути непередбачених проблем і зберегти своє авто.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!