Маск: випуск Tesla Roadster відкладається до 2022 року

Новий спорткар випустять в 2022 році.

Друге покоління спорткара Tesla Roadster представили ще в кінці 2017 року. Тоді Ілон Маск обіцяв, що машина надійде в продаж в 2020 році, чого, як ми тепер знаємо, не сталося.

Тепер глава компанії підтвердив нові плани: у 2021 році розробка машини буде повністю завершена, а в 2022 році вона надійде в продаж. Спорткар отримає три електромотори і просунуту батарею. Раніше повідомлялося, що її заряду вистачить приблизно на тисячу кілометрів.

Відповідаючи на коментарі в твіттері, Маск заявив, що новий Roadster буде «частково ракетою». Судячи з усього, це стосується планів по опціонному пакету SpaceX, який включає кілька реактивних пневматичних двигунів. На питання про те, чи зможе автомобіль літати, Маск відповів: «трошки».
Раніше ми вже писали, що судячи з усього у Roadster сопла двигунів будуть розташовуватися з усіх боків. Задній допоможе при розгоні, передній при гальмуванні, а бічні утримають машину в повороті. При включенні всіх разом, спорткар зможе підніматися в повітря, щоб, наприклад, в’їхати на високий бордюр.

Реактивні пневматичні двигуни запозичать у ракет SpaceX. Там вони служать не для підйому ракети (їх тяги для цього абсолютно недостатньо), а для коригування курсу. Ніякого згоряння палива в таких двигунах не відбувається: вони створюють тягу, просто випускаючи стиснене повітря. Відповідно, час роботи таких двигунів обмежений, а для їх повторного запуску потрібно буде знову накачувати повітря в балон.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co