Маск повідомив, що автопілот Tesla може з’явитися на автомобілях інших марок

Рідкісний квартальний звітний захід Tesla обходиться без докладного обговорення успіхів компанії в розробці систем активної допомоги водієві, що поступово позбавляють його від основних маніпуляцій з органами управління. На цьому тижні Ілон Маск (Elon Musk) зізнався, що веде переговори про ліцензування даного ПЗ сторонніми компаніями.

Про це повідомляє сайт Electrek з посиланням на стенограму квартальної звітної конференції Tesla. На заході засновник і беззмінний генеральний директор компанії заявив, що попередні переговори про можливість ліцензування програмного комплексу Autopilot стороннім постачальникам автокомпонентів вже ведуться. Досі глава Tesla скептично ставився до подібної ідеї, заявляючи про наявність труднощів з адаптацією розробок компанії до платформ сторонніх виробників.

Маск додав, що Tesla з інтересом розгляне подібні пропозиції від сторонніх компаній, але спочатку вона хотіла б своїми силами довести, що процес управління автомобілем можна повністю автоматизувати. Хто з ймовірних партнерів веде переговори з Tesla, можна тільки припускати. На ранньому етапі розвитку Tesla співпрацювала з Toyota і Daimler, обидві компанії навіть були акціонерами американського виробника електромобілів. У самого Ілона Маска склалися приятельські стосунки з главою Volkswagen – німецький автогігант зацікавлений в якнайшвидшому переході на електротягу, тому і сферу автоматизації управління він напевно без уваги не залишить.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co