Лідари та інше обладнання Huawei, камери замість дзеркал та оригінальний дизайн: перші живі фото Avatr 07

Новий автомобіль Avatr 07 від Changan, CATL та Huawei, який позиціюється як прямий конкурент Tesla Model Y, показали всередині та зовні на шпигунських знімках.

Очікується, що він стане найдоступнішою моделлю Avatr на сьогодні і коштуватиме від 34500 до 48300 доларів. У салоні встановлено багатофункціональне кермо з трьома спицями і великий центральний інформаційно-розважальний екран.

Кросовер Avatr 07 слідує мові дизайну Avatr 2.0. Його передня частина відповідає хетчбеку Avatr 12 завдяки двошаровим світлодіодним ходовим вогням та фарам, вбудованим у передній бампер. Avatr 07 також отримав невеликі радіаторні грати з написом Avatr. Цей кросовер оснащений лідерами на даху, які поставляє Huawei.

На Avatr 07 встановлені колеса 265/45 R21 з аеродинамічними ковпаками. Автомобіль отримав висувні ручки дверей і камери заднього виду замість традиційних дзеркал.

Габарити Avatr 07 становлять 4825х1980х1620 мм при колісній базі 2940 мм. Це найменший автомобіль у лінійці Avatr. Однак він все ж таки більше, ніж Model Y. Якщо бути точним, він на 75 мм довший, на 59 мм ширший і на 4 мм нижчий.

Avatr 07 буде доступний як в гібридному, так і електричному варіанті. Він вийде на ринок у третьому кварталі цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com