Lexus готує нову генерацію кросовера NX

Сім років тому в лінійці преміального бренду Lexus не вистачало компактного кросовера, але японці виправили ситуацію, випустивши у 2015 році Lexus NX. Продажі SUV-моделі досягли піку у 2018 році та впали у 2020 році. Зараз японський автовиробник завершує розробку другої генерації кросовера. Про це свідчать серія шпигунських знімків.

Незалежні дизайнери створили на основі цих фотографій рендерні зображення, що демонструє зовнішній вигляд нового кросовера Lexus NX.

Фахівці Lexus багато працювали над новим NX, приховуючи багато деталей дизайну кросовера під камуфляжем. На шпигунських фотографіях кросовер отримав еволюційний дизайн, і саме цим шляхом йде рендерна візуалізація моделі. Дизайнери показали кросовер з фірмовою радіаторною решіткою та стилізованими повітрозабірниками, які було зсунуто до нижніх кутів бампера. Бічний силует також зберігає вигляд чинної моделі кросовера.

Салон повинен отримати суттєве оновлення в порівнянні з тим, що пропонується в поточній моделі. Інформаційно-розважальний екран може вирости до 14 дюймів, що є зараз трендом. Задня частина кузова, швидше за все, буде схожа на поточну модель, але покупці повинні очікувати як мінімум оновлених задніх ліхтарів та нового дизайну бампера.

Вже відомо, що NX наступної генерації буде ділити свою платформу з Toyota RAV4 – TNGA-K. Також Lexus може запозичити й інші частини RAV4, включаючи 2,5-літровий мотор з чотирма циліндрами. Прем’єра новинки повинна відбутися в кінці цього року. Перші продажі заплановані на початок 2022 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com