Летюче авто Terrafugia Transition пройшло сертифікацію

Дочірня компанія китайського автовиробника Geely – Terrafugia, стала на крок ближче до випуску серійної моделі летючого автомобіля Transition. Днями вони отримали сертифікат льотної придатності Федерального управління цивільної авіації (FAA).

Тепер летючий автомобіль Transition може офіційно літати, тому компанія намагається скористатися цим, продаючи варіанти, призначені тільки для польотів. Вихід новинки на вулиці та в небо можуть дозволити вже наступного року. Це важливе досягнення, яке надає імпульс виконання місії зі створення першого у світі практичного летючого автомобіля.

Зазначається, що команда розробників вже поліпшила систему якості та переробила критичні аспекти дизайну. Побудований летючий автомобіль виконав 80 днів льотних випробувань. Всього надало 150 технічних документів та успішно пройдено аудит FAA.

Первісна версія Terrafugia Transition буде оснащуватися встановленим ззаду пропелером, який приводиться в рух мотором Rotax 912iS потужністю 100 кінських сил. Летючий автомобіль може працювати як на бензині преміумклас, так й на авіаційному паливі. Це дозволяє транспортному засобу розвивати швидкість до 161 кілометра на годину.

Найголовніші особливості летючого авто – це пакет авіоніки Dynon Skyview, каркас безпеки з вуглецевого волокна та спеціальний парашут планера. Цікаво, що крила Transition легко складаються, щоб засіб помістився в гаражі на одну машину.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com