Легендарний пікап Елвіса Преслі продадуть з аукціону

Цього місяця на аукціоні GAA Сlassic Сars виставлять унікальний лот – пікап GMC 1967 року випуску, який належав Елвісу Преслі. Ця автівка разом з двома іншими такими ж траками Елвіс Преслі купив одночасно рівно 54 роки тому для свого ранчо в штаті Міссісіпі. Пікапи відрізнялися один від одного тільки кольором. Культовий співак мав синій, червоний та зелений пікапи.

Останній з них зеленого кольору якраз й виставлений на продаж. Цей трак GMC знаходиться у відмінному стані без натяків на корозію та має хромовані ковпаки й доглянутий салон.

Рама пікапа піддавалася реставрації, для цього навіть довелося знімати кузов. Кабіна залишилася на своєму місці. Двигун теж діставали з моторного відсіку, але не перебирали. Як уточнюється, силовий агрегат цього й не вимагає, бо дуже надійний. Пробіг перевірити не можна, але в описі вказується 133,6 тис. кілометрів.

Треба зазначити, що виставлений на продаж пікап GMC належить до другої генерації С-серії. Саме 1967 рік й був першим його модельним роком. Елвіс Преслі придбав базову версію моделі з заднім приводом та вантажністю 500 кілограмів.

Під капотом трака встановлено 6-циліндровий агрегат місткістю 4,1 літра. Робить двигун у зв’язці з механічною коробкою передач (3 ступені).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorious.com

Коментарі
Завантаження...