Land Rover Defender запропонували електрифікувати ради економії

Британським фермерам та землевласникам, які досі використовують класичні позашляховики Land Rover Defender попереднього покоління, запропонували комплект деталей для самостійної переробки машин на електротягу. Його розробила місцева компанія Electrogenic, яка, як і багато хто в Британії, займається переобладнанням на електротягу класичних машин.

Унікальність цього проекту полягає у тому, що він позиціюється як спосіб заощадити. За комплект деталей просять аж 24 тисячі фунтів плюс податки, але виробник стверджує, що з огляду на ненажерливість дизельних «Дефів», покупка окупиться через 100 тисяч кілометрів пробігу.

Для машини пропонується тягова батарея ємністю 52 кіловат-години. При русі трасою її вистачає всього на 160 кілометрів, але виробник запевняє, що бездоріжжям (у британському розумінні цього слова) можна проїхати і більше. Логіка в тому, що на малих швидкостях електромобілі економніші.

Електричний мотор потужністю 119 кінських сил стає на місце дизельного двигуна внутрішнього згоряння і не поступається останньому в тязі. Коробка передач і повнопривідна трансмісія залишаються незмінними. Конверсії підлягають будь-які позашляховики Defender, які випущені з 1998 року: саме тоді з’явилася версія з двигуном Td5.

Нагадаємо, що це не єдиний приклад такої ситуації. Є проекти перетворення на електромобілі класичних Chevrolet Blazer.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com