Lamborghini “засвітила” новий Urus Evo 2022 модельного року

Концепт майбутнього Lamborghini Urus Evo помітили на тестах в Італії. На випробуваннях прототип був покритий маскувальною плівкою, але експерти відразу впізнали характерні риси італійського суперкара.

Варто зазначити, що назва нової моделі Urus Evo ще не представлена офіційно. Навіть якщо це ім’я буде використовується для італійського кросовера, це не означає, що бренд готує урізаний варіант поточного Urus. Замість цього Lamborghini може просто позначити оновлений Urus як “Urus Evo”, як це було зроблено з Huracan Evo.

Як й всі інші прототипи, які пройшли шпигунські випробування в останні тижні, прототип нового Urus покритий камуфляжем, покликаним приховати деякі зміни в дизайні. Проте, розумно припустити, що італійці обов’язково “пограють” з передньою та задньою панелями суперкроса, щоб зробити його ще більш привабливим.

Цей відеоролик з YouTube показує, як інженер за кермом натискає на педаль “газу” та новий Urus несеться вдалину. Какофонія шуму, виробленого кросовером, підтверджує, що він, швидше за все, збереже 4,0-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом. Можливо, що мотор допрацюють, щоб підвищити потужність.

Нагадаємо, що зараз Lamborghini Urus має під капотом 641 “конячок” (850 Нм). До першої сотні суперкрос розганяється всього за 3,6 секунди. Є інсайдерська інформація, що нова модель знизить цей час до 3,5 секунд.

Також очікується гібридна версія Lamborghini Urus Evo. Інформації про неї зараз мало, але такий варіант суперкара з додатковим електромотором потенційно може виробляти понад 700 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com

Коментарі
Завантаження...