Lamborghini випустила Invencible і Autentica – останні суперкари з бензиновим V12

Ще 1,5 роки тому Lamborghini представила суперкар Aventador LP 780-4 Ultimae, який мав стати останньою моделлю з класичним двигуном V12. Тираж налічував 600 екземплярів, а сам автомобіль, як виявилося, не став фінальним акордом 12-циліндрових бензинових Lamborghini. Сьогодні, 6 лютого, компанія показала ще кілька ексклюзивних моделей, які тепер уже напевно увійдуть в історію як прощальні.

Нове купе Invencible і родстер Auténtica створені на базі того самого “останнього” суперкара Lamborghini Aventador, виробництво якого було припинено у вересні минулого року. 6,5-літровий двигун V12 (769 к.с., 720 Нм) доповнено гібридною технологією. Двигун встановлений ззаду у звичайному поздовжньому положенні, проте дизайнери додали кожуху шестикутні вентиляційні отвори, надихнувшись концептом Sesto Elemento 2010 року. Це підкреслює один із принципів дизайну Lamborghini – легкість. З цієї ж причини Invencible та Auténtica мають аеродинамічні елементи, що нагадують такі у Reventón (2007) та Veneno (2013).

Незважаючи на окремі елементи, обидві новинки мають оригінальний дизайн. Це і вертикальні фари з безліччю діодних осередків, і трисекційні задні ліхтарі, і випускна система з трьома патрубками по центру.

Lamborghini Invencible

Інтер’єр обох автомобілів досить стриманий проти екстер’єру. Вуглецеве волокно використовується усюди, а деякі елементи, такі як вентиляційні отвори, були створені за допомогою 3D-друку. Приладова панель Invencible і Auténtica змінена, замість медіасистеми – ніша для дрібниць, на кермі відсутні будь-які кнопки.

Lamborghini Autentica

Lamborghini випустила по одному екземпляру Invencible та Autentica, і обидва вже куплені. Вартість автомобілів не називається. До кінця 2024 року лінійка Lamborghini стане електрифікованою, а повноцінний електромобіль з’явиться десь у другій половині поточного десятиліття. Компанія також не виключає появи деяких бензинових моделей у майбутньому, призначених для треків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!