Lamborghini готує два нові електромобілі

Lamborghini оголосила про свої плани на частину десятиліття, підтвердивши, що наступником Huracan стане гібрид, що підключається, і, повідомивши, що до кінця 2029 року з’являться два повністю електричних автомобілі. Новина надійшла у формі презентації з детальним описом оновленої стратегії італійського автовиробника Direzione Cor Tauri з урахуванням усіх елементів виробничого процесу.

За словами голови та генерального директора Стефана Вінкельманна, це стратегія «від колиски до могили», метою якої є скорочення загального обсягу викидів автомобіля на 40% з моменту виробництва першого компонента стороннім постачальником до моменту, коли він стає непридатним, включаючи все паливо, що згоріло. Ця мета ще більш примітна тим, що Lamborghini заявляє, що нині її внесок у глобальні викиди становить лише 0,001%.

Lamborghini заявляє, що “у 2024 році процес електрифікації пошириться на запуск першої гібридної версії Urus Super SUV і другого HPEV (високопродуктивного електромобіля) в лінійці, що прийшов на зміну Huracan”.

Новиною є те, що після того, як серійна версія Lanzador з’явиться в 2028 році, Lamborghini має намір представити свій перший повністю електричний суперпозашляховик в 2029 році. Це говорить про те, що ще один електромобіль з’явиться після того, як концепт Lanzador надійде у виробництво, а також про те, що Lanzador не буде позашляховиком. Натомість Lamborghini описує його як «Ultra GT 2+2».

Підсумовуючи, можна сказати, що Lamborghini дуже старанно працює над скороченням викидів, а це означає набагато більше, ніж просто продаж електромобілів: це означає очищення у всіх можливих аспектах. Наприклад, Lamborghini вже скоротила споживання води при виробництві та фарбуванні кожного автомобіля на 34% та посадила близько 10 000 дубів. Завдяки таким зусиллям, чіткій програмі гібридизації та розробці синтетичного палива, Lamborghini обіцяє, що суперспортивні автомобілі існуватимуть завжди.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co