Ламаються у найнесподіваніший момент: Топ-5 найгірших позашляховиків з пробігом

Автоексперти, які складали ТОП-10 кращих сімейних позашляховиків, розповіли які пять позашляховиків з пробігом є найгіршими, тому що постійно ламаються. Про це інформує Hotcars.

5. Kia Sorento

Сімейне авто Kia Sorento 2012 року виготовлення здобула погану репутацію через проблеми з двигуном, що потім призводить до повної поломки машини з пробігом менше 100 тисяч км.

4. Lincoln MKT

Lincoln MKT 2010 споживає багато палива, маючи паралельно погану керованість і застарілий дизайн. Також є скарги на ненадійну систему кондиціонування повітря, а шини передчасно зносяться.

3. Chevrolet Equinox

Chevrolet Equinox 2005 у США можна придбати за доступні 2,5 тисячі доларів, але незважаючи на популярність цієї моделі, авто надмірно витрачає масло, є скарги на несправність паливного насосу, прокладок головки блоку циліндрів у моторі.

2. Ford Explorer

На другому місті опинився Ford Explorer 2004. Власники говорять, що у позашляховика відмовляється трансмісія, а також прослизаються шестерні та індикатор коробки передач O/D – миготливий.

1. Jeep Grand Cherokee

Лідером цього антиретингу став Jeep Grand Cherokee 2011. Автовласники скаржаться на проблемний повністю інтегрований силовий модуль (TIPM), а це головне для електричних систем в авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Hotcars

Коментарі
Завантаження...