Китайці засумнівалися в безпеці Tesla

Китайські державні регулятори викликали представників Tesla на розмову з приводу якості та безпеки автівок компанії. Відомо, що влада КНР вже провела переговори з керівниками підрозділів Tesla в Пекіні та Шанхаї після скарг клієнтів на проблеми з електрокарами.

Як зазначають місцеві ЗМІ, клієнтів турбували збої при управлінні електромобілем, а також загоряння акумуляторної батареї. Зазначається, що Tesla запропонували поліпшити керування автомобілями, а також дотримуватися китайських законів та захищати права споживачів.

Компанія погодилася з вимогами китайської влади та зазначила ряд недоліків у своїх бізнес-процесах. Треба зазначити, що ринок КНР дуже важливий для Tesla. Минулого року компанія продала в цій країні 120 тисяч машин. Більший попит на електромобілі Tesla тільки на американському ринку. Тільки за січень компанія Ілона Маска спромоглася реалізувати на китайському ринку 15 484 електрокари. Як зазначають аналітики, у Tesla є подальший потенціал для зростання в Китаї.

В цілому продажі автомобілів на альтернативних джерелах енергії в КНР минулого місяця виросли на 290,6% (до 168 тисяч одиниць). Обсяг продажів машин з повністю електричними моторами “злетів” на 325% в річному вираженні (до 141 тисячі одиниць).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co