Китайці випустили новий кросовер Haima 6P

На китайському ринку відкрилися попередні продажі нового кросовера Haima 6P. Новинка з гібридною силовою установкою та економним двигуном позиціонується як “вбивця” німецького кросу VW Tiguan. Сміливий маркетинговий крок, але чи зможе насправді “китаєць” стати гідним конкурентом відомої моделі? Точно це можна буде сказати тільки виходячи з того, як він буде продаватися.

Новий кросовер Haima 6P отримав трирівневу передню оптику, решітку радіатора з “сотами” та окантовкою блакитного кольору й такого ж відтінку деякі елементи кузову. Габарити новинки складають в довжину 4,41 м, ширина – 1,82 м, висота – 1,63 м.

В салоні Haima 6P встановлена нова цифрова панель приладів і тачскрін мультимедійної системи. На центральній консолі встановлено перемикачі для керування системою “клімат-контроль”; на центральному тунелі розташовані два регулятори у вигляді шайб для перемикання режимів їзди та діапазонів трансмісії.

Китайський крос Haima 6P оснащується гібридною силовою установкою на основі економічного бензинового турбодвигуна місткістю 1,2 літра, який робить у зв’язці з фірмовою 7-діапазонною АКПП з двома зчепленнями. До першої “сотні” кросовер розганяється до 7,5 сек. Витрата палива становить трохи 1,4 літра на 100 кілометрів шляху.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autotimesnews.com