Китайці продемонстрували загадковий крос Changan

Автовиробник Changan з КНР оприлюднив перші зображення нового кросовера, який ще немає офіційної назви. Дизайн моделі на тизерних зображеннях приховує камуфляж в голубуватих тонах. Як пригадають фахівці, таке ж маскування свого часу дісталося Changan Uni-T. Задні фари таємничого кросовера схожі на ліхтарі моделі Uni-K, у цього ж авто новинка “підгледіла” форму бічних дзеркал заднього виду.

Швидше за все, новий таємничий паркетник Changan буде належати частині сімейства Uni. Причому ходять чутки, що зараз китайська марка якраз працює над третьою моделлю. На зв’язок новинки з Uni-K та Uni-T вказує також радіаторна решітка великих розмірів, над якою розташувалася тонка головна оптика в новому фірмовому стилі марки. Цілком можливо, що новий кросовер китайців розташується в модельному ряді між Uni-K й Uni-T.

Є також інша версія, яку висувають місцеві китайські ЗМІ. За нею новий крос буде належати до серії CS. Головний аргумент на користь цієї теорії – традиційні дверні ручки, а не висувні, як на кросоверах Uni.

На тизерах досить складно розгледіти вихлопну систему новинки, тому про силову установку говорити складно. Виробник цілком може випустити автомобіль на альтернативному паливі чи гібридну модифікацію. Цікаво, що всього кількох тизерів вистачило, щоб майбутня новинка Changan потрапила в найбільш обговорювані новини у Китаї. При цьому про анонсований кросовер майже нічого невідомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autotimesnews.com

Коментарі
Завантаження...