Китайський Suzuki Jimny з адаптивним круїз-контролем виявився значно дешевшим, ніж очікувалося

Повністю електричний міський кросовер Baojun Yep або Китайський Suzuki Jimny, як його охрестили з моменту анонсу, скоро з’явиться на китайському ринку. Його характеристики і ціни були розкриті до офіційного запуску. Виявилося, що Baojun Yep буде коштувати від 11885 доларів, хоча раніше повідомлялося, що автомобіль коштуватиме від 14180 доларів.

Його габарити складають 3381 х 1685 х 1721 мм при колісній базі 2110 мм. Він більш ніж на 600 мм коротший за Suzuki Jimny. Він отримав два 10,25-дюймові екрани, а також чотири місця.

Baojun Yep має один електродвигун на задній осі, який розвиває потужність 68 к.с. і 140 Нм крутного моменту. Його максимальна швидкість обмежена 100 км/год. Що стосується акумулятора, його вистачає на 303 км за циклом CLTC. Ви можете зарядити АКБ від 30 до 80% за 35 хвилин.

Базова версія отримає світлодіодні фари, подвійний екран, підігрів передніх сидінь, AutoHold, систему керування температурою акумулятора та камеру заднього виду. Вона також має електричне регулювання сидіння водія, чотири порти USB та чотири динаміки.

За 13 300 доларів покупці отримують автомобіль, який оснащений системою допомоги при керуванні ADAS з адаптивним круїз-контролем, попередженням про вихід зі смуги руху, допомогою у утриманні смуги руху, попередженням про лобове зіткнення, моніторингом сліпих зон, автономним екстреним гальмуванням. Також є камери кругового огляду та автоматична система допомоги під час паркування.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com