Китайський клон Porsche Panamera отримав приставку Next до назви

Китайська корпорація GWM привезла на Паризький автосалон відразу кілька новинок, серед яких особливу увагу відвідувачів привернув клон Porsche Panamera, відомий на батьківщині Ora Lightning Cat.

До речі, модель вже демонструвалася в Європі на виставці IAA 2021 у Мюнхені. Тоді вона називалася як Ora 03 Cat. Зараз назву було вирішено змінити на Next Ora Cat.

У Парижі компанія представила топове виконання цього спорткара. Його силова установка складається з двох електромоторів, що розвивають сумарно 408 кінських сил і 680 Нм моменту, що крутить. Розгін до першої сотні складає 4,3 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 180 кілометрів на годину.

Ємність батареї становить 83,5 кВт*год. У Парижі Ora заявила про запас ходу на одній зарядці 430 кілометрів за методикою WLTP. У стандартне оснащення входять камери по колу, Face ID, передні сидіння, що вентилюються і підігріваються, панорамний скляний дах, активний спойлер з електроприводом і дистанційне керування автомобілем через додаток.

GWM вже оголосила про експансію на європейський ринок ще минулого року, якраз під час виставки IAA Mobility у Мюнхені. З того часу компанія інтенсивно готується до виходу на ринок, відкриваючи представництва у різних країнах. Жителі Франції та Німеччини швидше за все стануть першими, хто зможе спробувати електрокари GWM. На черзі Великобританія, і, несподівано, Ізраїль.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co