Китайський GAC вивів на ринок електричний кросовер із запасом ходу понад 600 км (фото)

Китайський автомобільний концерн GAC представив оновлену версію Aion Y. За даними CarsNewsChina, модель Aion Y Plus Executive Edition випущена у двох конфігураціях: 70 та 80 Executive Edition.

Габарити нового компактного кросовера 4535×1870×1650 мм. Колісна база дорівнює 2750 мм. Aion Y Plus отримав функцію автономного паркування з можливістю дистанційного керування та вдосконалену систему електронного гальмування.

Інтер’єр виконаний у двоколірному рішенні. У салоні є сенсорний дисплей діагоналлю 14,3 дюйми з оновленою системою програмного забезпечення, бездротова зарядка для смартфонів. Автомобіль доступний в десяти різних кольорах, також є можливість замовити додатковий пакет опцій, який включає електрорегулювання пасажирських сидінь й автоматичне закриття дверей багажника.

Що стосується силових параметрів, то модель оснащується електричним мотором віддачею у 204 «коней» з крутним моментом 225 Нм. За даними виробника, заряду батареї вистачить на 510 км у версії 70 Executive Edition та 610 км у 80 Executive Edition.

Вартість автомобіля починається зі 179,8 тис. юанів. Це близько 25 тисяч американських доларів за актуальним курсом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!