Китайський аналог Rolls-Royce відправився в Норвегію

Перші екземпляри електричного паркетника Hongqi E-HS9 вже відбули з Китаю.

Преміальний бренд Hongqi має намір завоювати ринок Скандинавії. Перші екземпляри моделі вже вирушили в дорогу до берегів Норвегії.

Дебют в Норвегії вже вважається доброю традицією для китайських брендів. У цьому ключі суббренд FAW далеко не піонер, адже до нього там вже влаштувалися BYD, NIO, XPeng і деякі інші гравці. Але найкраще себе почувають саме ці троє. Причому NIO навіть збирається активно вибудовувати інфраструктуру зі своїх власних заправних станцій.

Проте, у Hongqi є всі шанси зірвати плани своїм конкурентам. Кросовер E-HS9 найкраще підходить для цієї ролі. Головними ж противниками стануть NIO ES8 і BYD Tang, у XPeng поки що просто немає паркетника схожих габаритів. Цін для норвежців поки не озвучили, в самому Китаї E-HS9 коштує близько 110 тисяч доларів.

Як і належить представницьким кросоверам, привід у нього виключно повний. Потужність переднього електромотора складає 217,6 кінських сил. Ззаду може стояти або такий же, або більш потужний, 333,2-сильний двигун. У першому випадку сумарна потужність складе 435 к.с., у другому понад 550 «коней». Запас ходу у Hongqi E-HS9 становить 482 кілометри.

Фактично, Hongqi є найпрестижнішим брендом Китаю, тому на нього покладаються дуже серйозні експортні надії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...