Китай обурений: Tesla відкликає понад 36 тис. електрокарів в КНР

Стало відомо, що американський виробник електрокарів Tesla відкликає в Китаї 36 126 автівок Model S та Model X через проблеми з накопичувачами eMMC, робота яких може не відповідати встановленим стандартам. Це стало відомо після того, як почали поступати жалоби від китайських клієнтів. Як зазначають в компанії Ілона Маска, це могло статися через можливий збій в роботі сенсорного екрана в салоні цих електрокарів, що може привести до потенційних загроз безпеки.

Треба зазначити, що про відклик автівок заявило офіціальне Державне управління з регулювання ринку КНР, тобто у Tesla можуть бути проблеми.
Згідно із заявою китайського відомства, відкликанню з 5 лютого підлягають 20 428 імпортованих седанів Model S, випущених з 18 вересня 2013 року по 20 лютого 2018 року, і 15 698 імпортованих кросоверів Model X, вироблених з 12 березня 2016 року по 16 лютого 2018 року.

Фахівці кажуть, що ризики безпеки можуть виникнути через проблеми з картами пам’яті формату eMMC об’ємом 8 ГБ, встановленими в салоні вищезазначених автомобілів в мультимедійні системи. Ці карти пам’яті потенційно можуть зноситися, в результаті чого можуть відбуватися збої в роботі сенсорного екрана, камер заднього виду, опцій обігріву й світлових сигналів повороту.

Автовиробник Tesla пообіцяв своїм коштом збільшити обсяг карт пам’яті eMMC з 8 ГБ до 64 ГБ та й забезпечити установку оновленого програмного забезпечення на відкликаних автомобілях для усунення ризиків. Чи влаштує ця пропозиція китайське відомство, поки невідомо.

Нагадаємо, що на цьому тижні Tesla оголосила про Model S і Model X. З’ясувалося, що в електрокарах можуть відмовити сенсорні екрани. Добровільний відгук зачіпає 134 951 авто, які були випущені до березня 2018 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnbc.com