Культовий Dodge Charger став електрокаром із запасом ходу понад 500 км (фото)

Компанія Dodge представила перший та єдиний у світі електричний маслкар — Dodge Charger Daytona 2024. Електромобіль отримав дві версії.

Електричний Dodge Charger Daytona 2024 представлений у двох виконаннях: 496-сильному R/T і 670-сильному Scat Pack. В обох випадках використовується 400-вольтова архітектура з тяговим акумулятором на 100,5 кВт*год, що забезпечує R/T-версії запасу ходу до 510 км, а Scat Pack — до 496 км.

Обидві версії електричного маслкара мають повний привід та унікальну систему Fratzonic з динаміками для імітації вихлопу, що робить нові електрокари такими ж гучними, як культові моделі Charger із ДВЗ. Звук вихлопу змінюється залежно від вибраного режиму та швидкості руху.

Стандартно машина оснащується 18-дюймовими колісними дисками Tech Silver, а у версії Scat Pack їх замінюють на 20-дюймові колеса Satin Carbon. Обидві моделі мають мультимедійну систему із 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм. При цьому у R/T-версії встановлена 10,25-дюймова цифрова панель приладів, а у Scat Pack – 16-дюймова. У базовому виконанні електрокар оснащений тканинними сидіннями, але за доплату їх можна замінити на спортивні крісла або сидіння зі шкіряним оздобленням.

Цінник на Dodge Charger Daytona 2024 поки що не повісили. Подейкують, що вони стартуватимуть з позначки 50 000 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!