Культовий байк Harley-Davidson отримав новий двигун

Легендарний американський виробник дорожніх мотоциклів Harley-Davidson презентував модернізовану модель Street Bob 114. Прем’єра цього мотоцикла відбулася У 2017 році, а зараз він отримав серйозне технічне оновлення.

Як повідомляє видання Visor Down, характеристики рамної конструкції та підвіски залишилися в цілому незмінними. Байк зберігає характерний зовнішній вигляд, який стилізовано під спортивні моделі 1930-х років.

Це важкий одномісний дорожній байк зі спорядженою вагою 297 кілограмів. Головною відмінністю від попередньої генерації є новий мотор Milwaukee-Eight. V-подібний двигун з двома циліндрами та місткістю 1868 куб. см розвиває потужність 86 кінських сил. При цьому максимальний крутний момент становить 155 Нм. У порівнянні з попереднім поколінням динаміка стала краще у всіх діапазонах швидкостей.

Шкода, але Harley-Davidson Street Bob 114 не може похвалитися великою кількістю сучасних опцій, бо це традиційна модель для шанувальників бренду. Байк оснащений невеликою цифровою панеллю приладів, на яку виводиться тільки необхідна інформація. Мотоцикл оснащений ABS і протиугінною системою. Серед сучасних технологій – тільки запуск двигуна без ключа та зарядний пристрій для гаджетів.

Відомо, що новий Harley-Davidson Street Bob 114 у Великобританії буде доступний за ціною 13 995 фунтів стерлінгів, що в перекладі на українську валюту складає близько 540 тисяч гривень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело maxim.com