Концерн VW почав випускати електрокар ID.3 у Дрездені

Автомобільний завод компанії Volkswagen у Дрездені приступив до виробництва нового електромобіля ID.3. Підприємство у Дрездені стало другим виробничим майданчиком бренду після Цвікау, який вже виробляє ці сучасні електричні хетчбеки.

Зазначається, що перша партія зійшла з конвеєра у Дрездені під контролем кількох керівників, а також міністра економіки й транспорту Саксонії Мартіна Дуліга та мера міста Дірка Гільберта.

“У Дрездені переводимо четвертий завод концерну під новий ID. Щотижня зростає обсяг збірки на підприємстві з випуску електрокарів у Цвікау та на двух підприємствах MEB в КНР. Таким чином, у нас є амбіції вирватися у світові лідери у сфері електронної мобільності”, – зазначив член правління концерну VW з питань електромобільності Томас Ульбріх.

Нагадаємо, що як і знятий з виробництва e-Golf, збірка електрокару ID.3 почнеться з однієї зміни, яка буде збирати 35 електромобілів з понеділка по п’ятницю. Залежно від ринку країни авто ID.3 пропонується зараз в декількох комплектаціях. На внутрішньому ринку Німеччині він продається з трьома варіантами акумуляторів: 45 кВт-год, 58 кВт-год та 77 кВт-год, причому останній доступний в класах Pro S і Tour з максимальним запасом ходу на 550 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело just-auto.com