Концерн Mercedes повідомив, скільки втратив через війну в Україні

Днями Mercedes-Benz Group AG підбила підсумки першого кварталу 2022 року і вони виявилися невтішними. Так, через війну в Україні концерн недоотримав 709 млн євро чистого прибутку, а це близько 20% очікуваного прибутку. Одна з головних причин – припинення діяльності компанії в рф через війну в Україні.

Згідно з підсумками першого кварталу, чистий прибуток компанії впав до 3,49 млрд євро або до 3,36 євро за акцію. Якщо порівняти ці показники з першим кварталом минулого 2021 року, вона становила 4,29 млрд євро, а частка на акцію становила 4,01 євро.

У компанії зазначили, що затримки з постачанням напівпровідників, коронавірус та війна рф проти України призвели до падіння продажів нових авто на 10% до 487 008 одиниць. Частину втрат компанії вдалося компенсувати за рахунок хеджування валютних курсів, разового продажу активів, підвищення цін і переходу на більш дорогі моделі класу люкс.

У той же час, загальний прибуток Mercedes-Benz Group AG без вирахування відсотків та податків, а також без урахування спеціальних зборів та витрат, у першому кварталі 2022 року склав 5,23 млрд євро, що на 11% більше, ніж попередні показники.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net