Концерн GM розробляє спортивну версію Cadillac Escalade

Американський автоконцерн General Motors готує до випуску Cadillac Escalade з компресорним бензиновим V8 об’ємом 6,2 літра. Спортивна версія повнорозмірного позашляховика з’явиться в Escalade 2021 модельного року. Як запевняють інсайдери, з турбіною буде розвивати понад 600 кінських сил та зможе поборотися з потужним Jeep Grand Cherokee Trackhawk.

За даними видання Motor Trend, фахівці General Motors звернули увагу на ринок високопродуктивних позашляховиків, підрахувавши обсяги продажів потужних Jeep Grand Cherokee Trackhawk, Dodge Durango SRT Hellcat та Mercedes-AMG GLS 63. Технічних перешкод для створення “заряджених велетнів” у GM немає: платформа GMT T1XX дозволяє встановити більш потужний мотор, а підвищити віддачу двигуна V8 місткістю 6,2 літра можна шляхом встановлення приводного нагнітача.

Компресорну топверсію можуть отримати не тільки Cadillac Escalade, а й Chevrolet Tahoe та GMC Yukon. На цей момент всі три позашляховики комплектуються атмосферним V8 об’ємом 6,2 літра, який розвиває 426 кінських сил та 623 Нм крутного моменту. У компресорному варіанті з двигуна знімуть щонайменше на 200 кінських сил більше, і це не межа! Наприклад, під капотом Cadillac CT5-V Blackwing агрегат видає 677 кінських сил та 894 Нм крутного моменту!

Треба зазначити, що офіційно компанія General Motors не підтверджує швидкий дебют “заряджених” Cadillac Escalade та Chevrolet Tahoe, але американські журналісти знайшли непряме підтвердження інсайдерської інформації. Так, голова тюнінг-ательє Hennessey Performance заявив, що електронний блок керування двигуном V8 6.2 на нових Escalade, Tahoe та Yukon заблокований, хоча пікапи Silverado/Sierra зі схожим бензиновими моторами “чипувати” можна. Швидше за все, компанія General Motors навмисно ускладнив життя тюнерам, щоб випустити високопродуктивні версії позашляховиків самостійно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motorbiscuit.com