Концерн General Motors показав ескіз нового футуристичного електрокара

На офіційній сторінці дизайнерського підрозділу американського автовиробника General Motors в Instagram розмістили ескіз нового футуристичного седана. Швидше за все, концерн планує поставити на конвеєр цей елегантний автомобіль “майбутнього”.

Останнім часом General Motors зняв з виробництва кілька седанів, бо на них значно знизився попит. Більшість автомобілістів зараз хочуть їздити на кросоверах та позашляховиках. Проте, в модельній лінійці General Motors досі ще є кілька седанів – Chevrolet Malibu, Cadillac CT4 та CT5.

Дизайнери General Motors показали в соцмережі ескіз нового електричного седана, але це не означає, що він обов’язково піде в серійне виробництво. Швидше за все, це “політ фантазії” одного з дизайнерів на тему “електричного майбутнього”. Хоча було б цікаво, побачити такий прототип втіленим в реальність. Електричний седан має схожі риси дизайну з родстером Saturn Sky.

Варто зауважити, що художник Нугаред, який розробив цю автівку, є провідним дизайнером General Motors по екстер’єру. Це значить, що до його думки прислухаються та може й правда щось вийде з цього малюнка у майбутньому.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autotimesnews