Компанію KIA хакнули та вимагають купу грошей

Вчора стало відома, що сервери Kia Motors America піддалися масштабній хакерській атаці, в ході якої була вкрадена конфіденційна інформація компанії.

Кіберзловмисники вимагають викуп у розмірі кількох десятків мільйонів доларів США. Зазначається, що величезний збій стався вчора по всій країні в додатку UVO Link, телефонних сервісах, платіжних системах, порталах компанії та внутрішніх сайтах, які використовуються дилерськими центрами KIA.

В компанії KIA вже заявили, що їй відомо про збої. Зокрема, KIA Motors America перепрошує за будь-які незручності та працює над розв’язанням проблеми та відновленням нормальних бізнес-операцій.

Видання BleepingComputer опублікувало записку про викуп, яка була залишена під час кібератаки, скоєної бандою вимагачів угруповання DoppelPaymer. У записці говориться, що хакери атакували Hyundai Motor America, материнську компанію Kia, проте сама Hyundai не постраждала.

Хакери заявили про крадіжку “величезної кількості” даних KIA Motors America, які будуть опубліковані через 3 тижні, якщо компанія не піде на переговори зі зловмисниками. Зазначається, що вкрадені дані вже зашифровані зловмисниками. Щоб запобігти витоку даних та отримати дешифратор, DoppelPaymer вимагає 404 біткойнів на суму близько 20 000 000 доларів США. Через деякий час сума збільшиться до 600 біткойнів або 30 000 000 доларів США.

Треба зазначити, що крадіжка незашифрованих файлів стала широко використовуваної тактикою для шантажу. За статистикою, це торкнулося понад 1300 компаній по всьому світу за останні кілька років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело gizchina.com


Коментарі
Завантаження...