Компанія вирішила BMW спростити модельний ряд і позбудеться від непопулярних опцій

Компанія BMW спростить модельний ряд і прибере з переліку доступних опцій найнепопулярніші позиції. Відбудеться це вже в найближчі кілька років, що дозволить марці вийти на прийнятний рівень прибутковості для покриття витрат на розробку електромобілів.

За словами головного фінансового директора BMW Ніколаса Петера, слова якого наводить Reuters, болючий для компанії, у фінансовому плані, перехід на електромобілі призведе до пошуку нових шляхів зниження витрат і підвищення прибутку. І в короткостроковій перспективі все виглядає так: зменшиться кількість варіантів силових установок і опцій для різних моделей, а також зникнуть найменш популярні функції.

До того ж BMW планує переглянути підхід до впровадження програмного забезпечення. По-перше, це може спростити і зробити більш ефективною розробку автомобілів, по-друге, задовольнить запити клієнтів в тому ж Китаї — одному з найбільших ринків збуту для BMW. Там, згідно з опитуваннями, до 2⁄3 автовласників готові пересісти на машину іншої марки, якщо бренд запропонує цікавіший «цифровий досвід взаємодії» – під цим варто розуміти розширені мережеві можливості, персоналізацію та унікальні сервіси.

Згідно з новою стратегією, за два роки, з 2021 до 2023-го, BMW випустить на чверть мільйона більше електрифікованих автомобілів, ніж планувалося раніше. А їх частка в загальному обсязі продажів складе вже не вісім, а 20 відсотків. У найближче десятиліття компанія представить дев’ять нових електромобілів, в тому числі під брендом MINI.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com