Компанія Volkswagen представила нову базову версію електричного купе-кросовера ID.5

Volkswagen вирішив посилити продаж свого першого повністю електричного купе-кросовера ID.5. Цей автомобіль стикався зі зростаючим числом конкурентів, але його основною проблемою була обмежена кількість модифікацій. Наразі німецька компанія вирішила виправити цю ситуацію.

В Європу нарешті надійшла версія доступу Pure Volkswagen ID.5. Вона займає найнижчий щабель цінових сходів, що значно знижує вартість цієї моделі. Новий Volkswagen ID.5 Pure вже доступний для придбання в дилерських центрах марки за ціною, нижчою за 49 000 євро. Як і очікувалося, ця версія оснащена найменш потужним електричним двигуном.

У оснащення новинки увійшли безліч подушок безпеки (передні, центральна передня, бічні і шторки), легкосплавні диски на 19 дюймів, LED фари, датчик світла, бічні дзеркала з підігрівом, що електрично регулюються і складаються, внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією автозатемнення, цифрова мультимедійна система з сенсорним екраном на 12,9 дюйма, підтримкою Android Auto та Apple CarPlay, USB підключення, Bluetooth, цифрове радіо, автоматичний клімат-контроль, електричні склопідйомники, система запуску без ключа, атмосферне підсвічування, система допомоги при старті в гору, адаптивний круїз -контроль та обмежувач швидкості, передні та задні паркувальні датчики, контроль тиску в шинах та багато іншого.

Ці опції роблять Volkswagen ID.5 Pure не тільки доступним, а й технологічним та зручним для повсякденної експлуатації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co