Компанія Volkswagen представила незвичайний хетчбек на базі сітікара Up!

Здається, що авто не має задніх коліс

Представлений незвичайний хетчбек на базі Volkswagen Up!, створений компанією Geparda для тих, хто хоче якнайшвидше сісти за кермо легально. Мініатюрний хетчбек зазнав ряду змін і перетворився на трайк, що потрапляє в категорію L5e. Це не справжній триколісний автомобіль, оскільки на задній осі посередині знаходиться так зване подвійне колесо.

Ось чому задня частина автомобіля виглядає ширяючою, якщо дивитися збоку. Колісні обтічники з великим написом Geparda нагадують нам про VW XL1, в якому додаткові панелі використовувалися для аеродинаміки. Задні колеса розташовані близько одне до одного, тому його (помилково) відносять до триколісного транспортного засобу.

Попереду встановлений стабілізатор H&R, а ззаду пружини Eibach. Модифікований Volkswagen Up! може розглядатися як конкурент Citroen Ami, Fiat Topolino та Opel Rocks-e.

Geparda використовує безнаддувний 1,0-літровий двигун потужністю 59 або 74 л. Він може розвивати швидкість до 109 км/год. Автомобіль отримав задні барабанні гальма, передні диски, чотири подушки безпеки, ABS та ESP. Він вміщує чотирьох людей.

Ціна складає близько 20000 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com