Компанія Volkswagen представила Golf Black Edition

Представлений Volkswagen Golf Black Edition, який вже надійшов у продаж за ціною від 39895 доларів.

Black Edition займає проміжне положення між моделями R-Line та GTE у лінійці Golf у Великій Британії. Він оснащений 18-дюймовими чорними колесами у стилі, який VW називає Bergamo, з п’ятьма зігнутими спицями, які на ободі поділяються у формі літери Y.

Black Edition також поставляється з додатковим зимовим пакетом, який включає підігрів передніх сидінь і шкіряне кермо з підігрівом. Він також оснащений камерою заднього виду та фарами LED Plus. Заднє скло тоноване.

VW стверджує, що обладнання Black Edition зазвичай коштує 3616 доларів для моделі R-Line у ​​Великій Британії. Однак ця модель коштує на 1871 долар дорожче за стандартну версію, тому є вигіднішою.

Покупці можуть вибрати із трьох моторів. Є 1,5-літровий двигун із турбонаддувом потужністю 148 к.с. із шестиступеневою механічною коробкою передач. М’яка гібридна версія цієї установки поставляється із семиступеневою автоматичною коробкою передач. Також передбачений 2,0-літровий двигун з турбонаддувом потужністю 187 к.с., автоматичною коробкою передач та повним приводом 4Motion.

Ходять чутки, що майбутнє Golf перебуває під питанням. У 2022 році керівник бренду VW Томас Шефер повідомив німецькій газеті Welt, що рішення про створення дев’ятого покоління моделі ще не ухвалено. Посилення норм викидів у Європі змусило автовиробників переосмислити розробку автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com